Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

Usługi chmurowe

Jesteśmy zwinnym partnerem biznesowym, obsługującym rozwiązania chmurowe od doradztwa, po zarządzanie istniejącymi projektami. Specjalizujemy się w chmurach publicznych AWS, Azure i Google.

Strategia i doradztwo chmurowe

Podejmuj decyzje korzystając z pomocy naszych doradców.


Cloud Core

Zbuduj swoje środowisko w chmurze publicznej na solidnych podstawach. Nasz framework zapewni Ci bezpieczny, zgodny z wymaganiami prawnymi, optymalny i profesjonalnie zarządzany fundament, na którym będziesz mógł rozwijać swoje projekty.


Migracja do chmury

Przenieś główny ciężar operacji biznesowych i kluczowe dla Twojej firmy aplikacje do chmury i ciesz się wszystkimi korzyściami biznesowymi płynącymi z transformacji cyfrowej. Wykorzystaj wartość dodaną w postaci wzrostu produktywności i redukcji kosztów, związaną z migracją do stworzonego idealnie na miarę Twoich potrzeb rozwiązania chmurowego.


Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów zajmujących się Chmurą Publiczną

By w pełni wykorzystać możliwości rozwiązań chmurowych, organizacje muszą nauczyć się postrzegać je jako narzędzia, które uzupełniają nowoczesne technologie. Należy zrozumieć, w jaki sposób użycie chmury może zwiększyć wydajność biznesu. Od doradzania zespołom projektującym systemy, przez konfigurację infrastruktury, po tworzenie nowoczesnych aplikacji działających w środowisku chmurowym, Knowit może być Twoim partnerem technologicznym


Zaangażowane wsparcie

Uwolnij swój czas i skup się na tym, co robisz najlepiej, my zaopiekujemy się Twoim środowiskiem chmurowym 24/7.


Zespoły chmurowe – wsparcie dla rozwoju Twojej chmury

Gotów na wdrożenie nowych usług dla swoich klientów końcowych? Skróć czas wejścia na rynek i sprawnie skaluj biznes.