Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

USŁUGI CHMUROWE

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów zajmujących się Chmurą Publiczną

By w pełni wykorzystać możliwości rozwiązań chmurowych, organizacje muszą nauczyć się postrzegać je jako narzędzia, które uzupełniają nowoczesne technologie. Należy zrozumieć, w jaki sposób użycie chmury może zwiększyć wydajność biznesu. Od doradzania zespołom projektującym systemy, przez konfigurację infrastruktury, po tworzenie nowoczesnych aplikacji działających w środowisku chmurowym, Knowit może być Twoim partnerem technologicznym.

Strategia i doradztwo chmurowe – wykorzystaj pełną moc usług w chmurze

Każda organizacja wymaga indywidualnego podejścia do zaplanowania strategii i odpowiedniego zaprojektowania wykorzystania chmury dla swoich potrzeb biznesowych. Pomagamy w podejmowaniu strategicznych działań, od decyzji dotyczących wyboru odpowiedniego dostawcy, przez migrację poszczególnych elementów, po całkowitą transformację do chmury.

Jesteśmy tutaj po to, żeby pomóc Ci zrozumieć, dlaczego usługi w chmurze będą wspierać rozwój Twojej firmy, co należy zrobić, by rozpocząć podróż do Chmury.

Bezpieczeństwo i zgodność – nie idź na kompromisy tam, gdzie nie musisz

Współpracujemy z największymi dostawcami platform chmurowych, których rozwiązania są certyfikowane i zgodne z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa i zgodności.

Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa – zarówno w zakresie bezpieczeństwa informacji, jak i zgodności z lokalnie obowiązującymi przepisami.

 

Zaadaptowanie chmury w biznesie – Każda podróż do chmury jest wyjątkowa. Tak jak nasze podejście 

Pomyślne wdrożenie chmury wymaga przede wszystkim świadomości dostępnych usług, a ponadto doskonałej równowagi między wyszkolonymi ludźmi, silnym zrozumieniem technologii i dostosowanymi procesami.

Aby pomóc Ci przyspieszyć migrację do chmury, zaprojektujemy dedykowaną dla Ciebie i optymalną strategię w oparciu o Twoje aktualne wyzwania i infrastrukturę.

Cloud Native – twórz i utrzymuj skalowalne i wysoko dostępne aplikacje

Nasze podejście Cloud Native umożliwia, wspiera i przyspiesza Twoje starania, aby w pełni korzystać z chmury poprzez tworzenie nowoczesnych aplikacji.

Zapewniamy konkretne szkolenia i wsparcie w transformacji, narzędzia wspierające procesy deweloperskie oraz, w razie potrzeby, wykwalifikowanych programistów, którzy pomogą Ci rozwijać środowisko chmurowe. 

Zarządzanie – twoje centrum operacyjne 24/7

Skup się na swoich celach biznesowych – my zajmiemy się obsługą Twojej chmury. Bezproblemowo współpracujemy z infrastrukturą, aplikacjami i dostarczaniem treści oraz zapewniamy, że są one odpowiednio utrzymywane i monitorowane. Wykorzystujemy automatyzację i nowoczesne uczenie maszynowe, by pozwolić swoim klientom zrozumieć, kiedy coś działa poprawnie, a kiedy nie.

Nieustannie ulepszamy nasze usługi, a także Twoją infrastrukturę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.