Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

USŁUGI CHMUROWE

Passionate Support

Uwolnij swój czas i skup się na tym, co robisz najlepiej, my zaopiekujemy się Twoim środowiskiem chmurowym 24/7.

Zabezpieczamy działanie Twoich operacji w chmurze 24/7

Nasi wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści poprowadzą i zabezpieczą najważniejsze dla Twojego biznesu usługi chmurowe, doglądając ich przez całą dobę. Ty w tym czasie możesz skupić się na tym, co jest w Twojej firmie najważniejsze. Nasze Centrum Operacyjne 24/7 to kompleksowe zarządzanie usługami i środowiskiem chmurowym.

Jako partner biznesowy w chmurze pomożemy Ci monitorować i utrzymywać Twój projekt w stanie pozwalającym optymalizować koszty oraz minimalizować czas zarezerwowany na prace utrzymaniowe. Na żądanie uzyskasz dostęp do kompetencji w zakresie projektowania infrastruktury i architektury aplikacji opartych o rozwiązania chmurowe.

Zaopiekujemy się każdym projektem migracji do chmury, nową architekturą opartą o rozwiązania chmurowe, bezpieczeństwem danych oraz wsparciem 24/7, żeby uczynić życie naszych klientów odrobinę łatwiejszym i zapewnić ich projektom najlepszą opiekę.

Zaufane usługi certyfikowanych specjalistów

Nasze lokalne zespoły mają solidne kompetencje i są responsywne w trybie 24/7. Oferujemy nieporównywalne doświadczenie w usługach i operacjach chmurowych, DevOpsowy model pracy operacyjnej i cyfrową transformację. Szczycimy się rozwiązywaniem problemów przy pierwszym podejściu i poniżej celów wyznaczanych w kontraktach SLA.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki Knowit z nami współpracuje. Poziom świadczonych przez Knowit usług pozostaje niezmiennie wysoki, a my dostrzegamy wielką wartość dodaną z pracy z certyfikowanymi przez AWS profesjonalistami i technologicznymi ewangelistami!”


Max Bernoulli

Head of Operations, Vastuu Group

Wsparcie na poziomie enterprise, które rośnie wraz z Tobą

Passionate Support to elastyczna usługa, która rośnie wraz z potrzebami Twojego biznesu. Kiedy Twoja aplikacja zyskuje krytyczne znaczenie dla biznesu, możesz zdecydować się na wyższy poziom. Z pasją podchodzimy do utrzymywania Twoich systemów w najlepszej, wyścigowej formie – dzięki temu Ty możesz z pasją podchodzić do obsługi swoich klientów.