Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

Rozwój produktów i usług

Wspieramy klientów w tworzeniu zrównoważonych rozwiązań cyfrowych, dzięki którym budują swoją przewagę rynkową i rozwijają innowacyjność.

Zespoły Agile

Zakup usług zwinnego zespołu umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy, zapewniając ciągłość i produktywność w zespołach wewnętrznych. Dysponując zwinnym zespołem, skrócisz czas wprowadzania produktu na rynek (Time-To-Market, TTM) i natychmiast rozpoczniesz pracę nad swoim projektem. Z Cybercom jako partnerem możesz skorzystać z naszego doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu zwinnych zespołów, pracujących dla klientów zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.


Centrum Testowania

Usługi testowe Cybercom pozwalają czerpać korzyści z naszych połączonych zasobów i doświadczenia w testowaniu jako usługi. Oferujemy korzyści płynące z organizacji testowej bez ponoszenia dużych kosztów inwestycyjnych i początkowych związanych z rekrutacją i szkoleniami oraz opracowywaniem procesów i narzędzi.


blueGO

Framework blueGO to oprogramowanie, które zawiera funkcje potrzebne w systemie Bluetooth do telematyki oraz obsługi urządzeń konsumenckich lub medycznych.


UX/UI​

W Knowit wierzymy, że zaprojektowanie dobrej użyteczności twoich aplikacji to klucz do ich sukcesu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, śledząc przy tym trendy i dobre praktyki z rynku i wykorzystując je do zbudowania perfekcyjnego doświadczenia użytkownika.