Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

O Knowit

Knowit to skandynawska potęga cyfrowych rozwiązań przyszłości. Naszą misją jest stworzenie zrównoważonego i zorientowanego na potrzeby ludzi społeczeństwa poprzez cyfryzację i innowacje. Tutaj możesz przeczytać więcej o nas i tym, co nas motywuje.

Knowit w skrócie

Pomagamy firmom i organizacjom w cyfrowej transformacji.

Posiadamy unikalne połączenie wiedzy z zakresu informatyki, projektowania, komunikacji i zarządzania. Dzięki temu tworzymy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, które przynoszą naszym klientom realne korzyści biznesowe.

Rozwiązania cyfrowe, które tworzymy wspólnie z naszymi klientami i partnerami, moją zastosowanie w wielu różnych branżach – przemysł, sektor publiczny, medycyna, automotive, mobility, cloud, telekomunikacja i innych. Jesteśmy skoncentrowani na dostarczaniu rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie ludzi i poprzez dodanie elementu connectivity - usprawnienie szeroko rozumianej łączności oraz komunikacji.

Firma Knowit została założona w 1990 roku i obecnie zatrudnia ponad 4000 pracowników w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Niemczech i Polsce. Naszą kulturę organizacyjną cechuje otwartość, wysoko wyspecjalizowane kompetencje oraz dążenie do ciągłego rozwoju. Od 1997 roku firma Knowit jest notowana na giełdzie skandynawskiej w Sztokholmie.

Nasza oferta

Bez względu na to, czy jesteś startupem stawiającym pierwsze kroki w branży, czy doświadczoną firmą z wieloletnią tradycją, my pomożemy Ci rozwinąć się w cyfrowym świecie.

Posiadamy bogate doświadczenie i szerokie kompetencje, które pozwolą nam stworzyć dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązania IT. Nasze doświadczenie na rynku polskim budujemy nieustannie od 2001 roku.

Naszą mocną stroną jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładnie słuchamy Twoich potrzeb, analizujemy obecną sytuację i challenguemy status quo, proponując innowacyjne rozwiązania, które wykraczają poza schematy.

Wspólnie zbudujemy silne relacje z Twoimi klientami. Pomożemy Ci zdobyć nowych i utrzymać satysfakcję tych, którzy już Ci zaufali. Rozumiemy, że rozwój firmy opiera się na nieustannym doskonaleniu. Nasi konsultanci pomogą Ci zarządzać procesami i danymi, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze - na budowaniu swojej firmy.

Doradzamy w zakresie zarządzania i rozwoju organizacji. Czasem kluczem do sukcesu nie jest wdrożenie nowej technologii, ale uporządkowanie procesów i efektywne zarządzanie danymi. Nasi eksperci pomogą Ci przeprowadzić niezbędne zmiany i zbudować solidne fundamenty pod dalszy rozwój.


Obszary naszej działalności

Tworzymy unikalne wartości dla klientów, oferując cyfrowe i interdyscyplinarne rozwiązania z naszych czterech obszarów działalności: 

Solutions

Solutions to największy obszar działalności firmy Knowit, zatrudniający około 1900 konsultantów i działający na wszystkich rynkach Knowit w regionie skandynawskim. 

Experience

Experience jest wiodącą cyfrową agencją full-service na rynku nordyckim, zatrudniającą około 1000 specjalistów na płaszczyźnie technologii i komunikacji. Obecnie Experience działa w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.

Connectivity

Connectivity to eksperci w dziedzinie technologii i rozwoju w połączonym świecie, cyfryzujący sektor przemysłowy, technologiczny i telekomunikacyjny z pomocą około 750 konsultantów. Obecnie Connectivity znajduje się w Szwecji, Niemczech i Polsce.

Insight

Insight, zatrudniający prawie 480 pracowników, jest jedną z silniejszych firm doradztwa w zakresie zarządzania w regionie skandynawskim. Insight działa w Szwecji, Norwegii i Finlandii.""
""