Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

USŁUGI CHMUROWE

Strategia i doradztwo chmurowe

Podejmuj decyzje korzystając z pomocy naszych doradców.

Chmuryfikacja pod okiem ekspertów

Rozważania strategiczne mogą się od siebie silnie różnić, sięgając od całkowitej transformacji chmurowej całej organizacji do pomniejszych decyzji dotyczących migracji poszczególnych aplikacji czy po prostu zmiany modelu Twojego hostingu. Jak w przypadku wielu strategicznych zmian, Twoje obawy dotyczyć mogą efektywności i wpływu wdrożenia, a także tego, jak zadziała w praktyce trójkąt ryzyka, czasu i kosztów.

Niezależnie od zakresu prac, w inicjatywach związanych z chmuryfikacją należy brać pod uwagę technologię, procesy oraz zdolności organizacji. W każdym z tych przypadków warto czerpać z doświadczenia ekspertów podczas mapowania, wyboru optymalnych rozwiązań i planowania najlepszej ścieżki dla organizacji.

Pomożemy Ci stworzyć strategię dla wykorzystania chmury i wypracować najlepsze praktyki 

Niepewność utrudnia podejmowanie decyzji. Żeby ułatwić ten proces i zawęzić listę opcji, dostarczamy niezbędnych informacji i wiedzy. Nasze konsultacje doradcze i strategiczne zminimalizują poczucie niepewności i będą wsparciem w podejmowaniu decyzji opartych o dane.

Usługi na miarę

Twoje wyzwania i pytania są unikalne – i takie powinno być Twoje rozwiązanie. Nasze usługi dopasujemy do Twoich potrzeb biznesowych, ale metody opieramy o sprawdzone wcześniej najlepsze praktyki. Ekspertyza technologiczna i zrozumienie środowiska biznesowego pozwalają nam świadczyć usługi tworzenia strategii i doradztwa chmurowego na światowym poziomie, poświadczonym naszymi certyfikatami partnerów technologicznych AWS, Azure i Google.

Nasze usługi strategii i doradztwa chmurowego dostarczamy w formie serii warsztatów, pokrywających ustalony wcześniej zakres potrzeb.