Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

USŁUGI CHMUROWE

Zespoły chmurowe – wsparcie dla rozwoju Twojej chmury

Gotów na wdrożenie nowych usług dla swoich klientów końcowych? Skróć czas wejścia na rynek i sprawnie skaluj biznes.

Twoja chmuryfikacja - nasza specjalizacja

Projektujemy, rozwijamy, zarządzamy i zabezpieczamy Twoją platformę chmurową, by wesprzeć szybki rozwój i wprowadzenie na rynek nowych produktów i usług. Nasi specjaliści zaprojektują dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę. Będzie wspierane gotowymi komponentami dostępnymi u wybranych dostawców chmurowych. To ważne, bo dzięki temu będziesz mógł mieć pewność, że system jest bezpieczny teraz, ale i w przyszłości, ponieważ aktualizacją poszczególnych elementów zajmie się dostawca Cloud bezpłatnie.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji Cloud Native, które w pełni wykorzystują środowisko chmurowe. Mamy doświadczenia w budowaniu rozwiązań bezserwerowych „serverless”, a także opartych o mikroserwisy i kontenery.

Automatyzacja w chmurze

Nasi specjaliści wdrożą w Twojej chmurze automatyzację. Twoje zespoły programistyczne będą mogły dzięki temu skupić się na produkcji oprogramowania, a proces testowania nowych wersji i uruchomienia aplikacji w chmurze będzie przebiegał w większości automatycznie. Dodatkowo cała infrastruktura serwerowa będzie opisana kodem zgodnie z podejściem Infrastructure as Code. Pozwoli to bezpiecznie zarządzać zmianą i być gotowym na błyskawiczne odtworzenie całego systemu w innej części Świata w przypadku awarii. Jeśli trzeba możemy też zintegrować Twoje już istniejące konta w chmurze z wewnętrzną siecią firmową.

Nasze wypracowane latami wzorce automatyzacji w chmurze, zgodne z najlepszymi praktykami dostarczanymi przed dostawców chmury, zapewniają identyczność środowisk developerskich, testowych i produkcyjnych. To dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo i optymalizację pod Twoje potrzeby. Zautomatyzowanie cyklu rozwoju produktu poprawia jakość procesu, zapobiega błędom ludzi, redukuje koszty i pozwala szybko reagować na zmieniające się warunki rynku.

Dostarczamy całe zespoły specjalistów chmurowych

Ponad 20 lat doświadczenia i ponad 70 zespołów pracujących w projektach klientów sprawia, że znamy platformy chmurowe na wylot. Dostarczamy zwinne zespoły deweloperskie, używające chmury jako platformy do rozwoju i zarządzania Twoimi aplikacjami. Skorzystaj z naszej pogłębionej wiedzy w obszarach zautomatyzowanego testowania, ciągłej integracji i rozwiązań wdrożeniowych. Nasi specjaliści dodatkowo projektują i wdrażają operacyjne metryki, dzięki którym zyskujesz jasny obraz działania swojej infrastruktury.

Partnerzy strategiczni

Podzielimy się z Toba naszym doświadczeniem zarówno od strony technologicznej jak i biznesowej czy prawnej, co pomoże Twojemu biznesowi stać się bardziej konkurencyjnym i innowacyjnym. Dodatkowo Twoi pracownicy będą bardziej zmotywowani pracując w wysoko wydajnym zespole deweloperskim.

Bezpieczeństwo Twojego środowiska chmurowego

Współdzieląc odpowiedzialność za rozwój Twojej chmury obniżasz ryzyko naruszenia danych i cyberataków. Rozwijamy bezpieczne i zrównoważone systemy chmurowe. Możemy też wesprzeć Cię w dalszym rozwoju już istniejących i odpowiednio zabezpieczonych systemów. 

Lokalne i zwinne zespoły

Nasza metoda rozwoju oprogramowania oparta jest na zwinności i transparentności. Wybierając nas jako partnera dla rozwiązań chmurowych zwiększysz swoją produktywność i utrzymasz ciągłość pracy swoich istniejących już zespołów. Nasi lokalni eksperci są dostępni 24/7 i zawsze są gotowi Ci pomóc.