Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

ROZWÓJ PRODUKTÓW I USŁUG

UX/UI​

W Knowit wierzymy, że zaprojektowanie dobrej użyteczności twoich aplikacji to klucz do ich sukcesu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, śledząc przy tym trendy i dobre praktyki z rynku i wykorzystując je do zbudowania perfekcyjnego doświadczenia użytkownika.

Badania UX

Proces projektowania najlepiej jest zacząć od warsztatów, podczas których tworzymy persony i mapy empatii, które pozwalają lepiej poznać potrzeby przyszłych użytkowników rozwiązania. Z myślą o dostarczeniu jak najlepszego produktu cyfrowego zadajemy wiele pytań i razem z klientem szukamy na nie odpowiedzi.

W weryfikacji i przygotowaniach do testów z użytkownikami wspieramy się prototypami graficznymi, przygotowanymi na bazie zgromadzonej wiedzy i konsultacji z klientem.

Recenzje istniejących systemów

Przegląd i recenzja produktu pozwolą poprawić już istniejący produkt cyfrowy i wyznaczyć dla niego kierunek rozwoju. Wynik przeglądu przekazujemy klientom w formie raportu wykazującego zmiany konieczne dla poprawy użyteczności.

Projektowanie UX

Projektowanie UX pozwala ubrać potrzeby biznesowe w planowane funkcjonalności. Przygotowanie szkieletu aplikacji (wireframes) pozwala przyjrzeć się produktowi w bardziej namacalnej formie, ułatwiając tym samym zrozumienie koncepcji produktu wszystkim zaangażowanym stronom.

Projektowanie UI i prototypowanie

Przygotowanie wysokiej jakości makiet (mockupów) prezentujących system z uwzględnieniem kolorystyki i ikonografii to kolejny etap na drodze do zbudowania perfekcyjnego doświadczenia użytkownika. Dzięki temu klient ma możliwość wglądu we flow aplikacji oraz interaktywne przejścia między ekranami.

""
""

Wsparcie developerów

Wierzymy w pracę grupową i dlatego nasze zespoły UX i deweloperskie blisko ze sobą współpracują. Dzięki takiemu podejściu oszczędzamy czas – elementy graficzne zawsze są przygotowane odpowiednio, ich implementacja jest prosta, a jakość designu powstającego produktu pozostaje na wysokim poziomie.

Elementy graficzne

Myślimy poza szablonem. Przygotowujemy również materiały wizualne (w tym filmy, prezentacje czy estetyczne grafiki), które można wykorzystać w komunikacji marketingowej powstającego produktu.

Jesteśmy otwarci na kreatywną współpracę i wspólne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu!