Kariera

Naszą wizją jest wykorzystywanie cyfryzacji i innowacji do stworzenia zrównoważonego i humanitarnego społeczeństwa.

Dlaczego warto pracować w Knowit?

Projekty, które mają sens

Wierzymy, że cyfryzacja odgrywa ważną rolę w rozwiązywaniu wyzwań, przed którymi stoi dziś ludzkość. Możesz wziąć tworzenie lepszej przyszłości w swoje ręce i pracować nad projektami, które prowadzą świat do cyfrowej transformacji.

Możliwości rozwoju zawodowego

W Knowit to ludzie wyznaczają drogę, wprowadzają nowoczesne technologie i sposoby pracy w projektach, dlatego oczekujemy, że nasi pracownicy będą na różne sposoby rozwijać siebie i swoje umiejętności. My – wspieramy ich budżetem szkoleniowym, wewnętrznymi akademiami, dostępem do biblioteki i oferując unikalne na skalę światową szkolenie z digital sustainability.

Wspierająca społeczność

W naszym środowisku pracy cenimy sobie radość, empatię i życzliwość. Masz realną możliwość dokonania zmian w społeczności i w tym, jak pracujesz. Razem tworzymy wspierające środowisko pracy i równościową, skandynawską kulturę organizacyjną.

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym

Mamy elastyczne podejście do pracy zdalnej. Dobrostan psychofizyczny wspieramy szeregiem benefitów: dostępem do telefonicznych konsultacji z psychologiem, webinarami o zdrowiu psychicznym, gimnastyką kręgosłupa za biurkiem czy wyzwaniami sportowymi.

Do góry