Podejście strategiczne

Niezależnie od tego czy rozwijasz produkty czy usługi, wchodzisz na nowy rynek czy tworzysz całkowicie nowe rozwiązanie, migracja do chmury wzmacnia organizację i pozwala skupić się na tym, co w biznesie jest naprawdę najważniejsze. Eliminując obciążenie związane z utrzymaniem własnej infrastruktury, platformy chmurowe, takie jak AWS czy Microsoft Azure, oferują korzyści w postaci szybszego wdrażania innowacji i skutecznego zarządzania usługami dla maksymalizowania efektów.

Razem zbudujemy najlepszą dla Twojego biznesu strategię, która pozwoli na płynne i w pełni bezpieczne wdrożenie takiej migracji do chmury, która będzie zwinna, efektywna kosztowo i która pozytywnie wpłynie na wszystkie operacje firmy.

Więcej niż przeniesienie serwerów

Migracja do chmury to nie tylko przeniesienie serwerów, a często zmiana podejścia całej organizacji i co się z tym wiąże w pierwszej kolejności konieczność weryfikacji od strony regulacyjnej. Jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić Cię przez cały proces zaczynając od analizy prawnej i biznesowej, przez dostosowanie procesów firmowych, po faktyczną migrację całych systemów i ich późniejsze wspieranie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szukaliśmy partnera, który miałby na koncie przekonujące dowody swojej eksperckiej wiedzy o chmurze, a przy tym miał odpowiednie zasoby, żeby podjąć się migracji do chmury Azure. Znaczną korzyścią było to, że przy tej okazji otrzymaliśmy również pomoc w zakresie zarządzania i rozwoju naszego istniejącego już środowiska AWS.
To sprawiło, że usługi Knowit są naprawdę kompleksowe.

Tero Nevalainen Head of Cloud Operations and Capacity Services, Barona.

Gotowość do pracy w chmurze? Mamy to ✔

Każdy biznes jest wyjątkowy. Każda biznesowa migracja do chmury, którą pomagamy przeprowadzić, zaczyna się od kompleksowej oceny sytuacji po kątem prawnym, biznesowym i technologicznym oraz fazy planowania. To zapewnia bezpieczny przebieg procesu samej migracji, a jednocześnie pozwala nam uzyskać pełne zrozumienie istniejącego środowiska.

Podczas tej analizy identyfikujemy i opracowujemy wszystkie miejsca, które potencjalnie nie są jeszcze gotowe do migracji.

Wygładzamy ścieżkę migracji do chmury

Po etapie oceny tworzymy drobiazgowy plan implementacji i migracji. Plan ten zawiera harmonogram procesu migracji oraz jego biznesowe uzasadnienie, ramy czasowe oraz szczegółowy opis, jak w praktyce będzie przebiegał cały proces. Na każdym kroku pracujemy ramię w ramię z klientem – po to, by na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy i dostosowywać ostateczne rozwiązanie do aktualnych potrzeb.

Wdrożenie i modernizacja w chmurze

Razem będziemy pracować nad bezpieczną migracją środowisk i modernizacją Twoich procesów w chmurze, dbając przy tym, by ich niedostępność podczas migracji była jak najkrótsza.

Do zarządzania chmurą wykorzystujemy odpowiednie narzędzia, dobrane wedle klucza skuteczności i wymagań konkretnej migracji. W połączeniu ze zgromadzonymi w Knowit umiejętnościami i know-how, pozwala nam to zapewnić perfekcyjne i gładkie przejście do nowej technologii oraz upewnić się, że Twój biznes czerpie z nowego chmurowego rozwiązania wszystkie możliwe korzyści.

Zapewniamy optymalizację i ciągłość

Kiedy Twoje procesy są już zmigrowane do chmury, proponujemy kompleksowe, dopasowane ściśle do Twoich potrzeb usługi utrzymania poszczególnych systemów czy całych kont w Chmurze.

W ramach procesu migracji zapewniamy klientowi dostęp do odpowiednich narzędzi integrujących, wspomagających zarządzanie infrastrukturą oraz monitorujących zarówno pod kątem bezpieczeństwa, wysokiej dostępności, ale i kosztów związanych z jej utrzymaniem.

Do góry