Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

PROJEKT

MTV

Usługi chmurowe dla fińskiej firmy medialnej

MEDIA I EDUKACJA

MTV wybrało Passionate Support firmy Knowit dla usług AWS jako rozwiązanie programistyczne i utrzymaniowe dla swojej platformy chmurowej.

Zgodnie ze swoją strategią, MTV silnie koncentruje się na nowych cyfrowych usługach medialnych zorientowanych na konsumenta. Aby skutecznie zarządzać całą ofertą usług i jak najszybciej podejmować decyzje, klient potrzebuje niezawodnego i kompetentnego partnera w zakresie rozwoju i utrzymania swoich usług.

We współpracy z MTV Oy, firma Knowit utrzymywała i rozwijała usługi cyfrowe dla klientów. MTV ma najszerszy zakres usług cyfrowych w Finlandii, a rola Knowit jako partnera zmienia się zależnie od potrzeb każdej usługi. Świadczymy MTV usługi projektowania, testowania, monitorowania i konserwacji, a także rozwój nowych projektów od A do Z. 


MTV wybrało Passionate Support firmy Knowit dla usług AWS jako rozwiązanie programistyczne i utrzymaniowe dla swojej platformy chmurowej. Passionate Support obejmuje usługi na żądanie 24/7, projektowanie infrastruktury i architektury środowisk AWS oraz wdrożenia.

Knowit projektuje, wdraża i utrzymuje usługi dla następujących witryn MTV: MTV.fi, Katsomo.fi i Luukku.com. Długa historia, którą zespół Knowit dzieli z klientem, nasze doświadczenie w planowaniu, testowaniu, monitorowaniu i usługach konserwacyjnych, a także nasza znajomość systemów, które są krytyczne dla działalności MTV, to kluczowe elementy i czynniki sukcesu naszej współpracy.

„Nasze doświadczenie jako Knowit jako partnera usług w chmurze jest doskonałe. Nasza współpraca z Knowit i umiejętności jej konsultantów w zakresie platform chmurowych oznaczają, że możemy skupić się na naszej podstawowej działalności i opracowywać nowe usługi cyfrowe”


Risto Koivula, CTO

MTV Corporation


Cel 9

Budować stabilną infrastrukturę, promować zrównoważone uprzemysłowienie oraz wspierać innowacyjność.