Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

PROJEKT

POLSKI KOMITET PARAOLIMPIJSKI

Serwis internetowy Paraolimpijczycy

MEDIA I EDUKACJA

Polski Komitet Paraolimpijski narodził się z chęci propagowania i upowszechniania idei paraolimpizmu. Od 1998 roku z powodzeniem rozwija sportowego ducha wśród osób niepełnosprawnych w Polsce, inspirując ich do angażowania się w zajęcia sportowe. Przygotowuje również reprezentację narodową do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich.

""
""

Wyzwania

Klient poszukiwał kompleksowego rozwiązania, które będzie nie tylko bazą wiedzy o paraolimpijczkach, ale przede wszystkim miejscem inspirującym i zachęcającym ludzi z całego świata do śledzenia ich osiągnięć sportowych. Celem było także utworzenie platformy, ułatwiającej komunikację z paraolimpijczykami.


Rozwiązanie

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Klienta, Knowit stworzył aplikację webową, skupiającą w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje o paraolimpijczykach – przede wszystkim ich krótkie biografie czy sukcesy sportowe.

Aplikacja obejmuje strefę dla sportowców oraz strefę dla trenerów, ułatwiając tym samym komunikację pomiędzy nimi. Zawiera bieżący kalendarz wydarzeń sportowych i najnowsze informacje ze świata sportowego. Jest również miejscem wymiany doświadczeń i motywacji sportowych.


Korzyści

Dzięki rozwiązaniu od Knowit Klient z łatwością może promować sporty paraolimpijskie, zapewnić dostęp do szczegółówych informacji o sportowcach, a co najważniejsze – zadbać o wzrost wiedzy o paraolimpijczykach i ich osiągnięciach.

Cel 10 to działanie na rzecz zmniejszenia nierówności na wszystkich poziomach funkcjonowania społeczeństwa

Cel 10