Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

STANOWISKO

SOFTWARE DEVELOPMENT & ARCHITECTURE

Junior/Regular Fullstack Developer (B2B) (.NET+JS)

ŁÓDŹ

📣 Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Udostępnij przez email

W Knowit łączymy pasję do technologii z wpływem na przyszłość. Jako część naszego zespołu, będziesz tworzyć innowacyjne projekty, które nie tylko definiują technologiczną przyszłość, ale również przyczyniają się do zrównoważonego wzrostu. Priorytetem jest dla nas Twój postęp zawodowy i osobisty, dlatego oferujemy bogaty zakres możliwości doskonalenia zawodowego i międzynarodową wymianę wiedzy. Nasze środowisko pracy wyróżnia się elastycznością i troską o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dołącz do Knowit, gdzie innowacja i odpowiedzialność idą w parze z profesjonalnym awansem i satysfakcją. 


Opis projektu

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcji oprogramowania poszukujemy osoby, która dołączy do nowego projektu jako Junior/Regular Fullstack Developer. Celem tego projektu jest zwiększenie produktywności i wydajności fabryk. Opracowany zostanie system, który integruje się z różnymi procesami fabrycznymi, wykorzystując zaawansowane algorytmy i analizę danych w celu optymalizacji przepływu pracy i minimalizacji przestojów. Przygotowane rozwiązanie będzie obejmować monitorowanie w czasie rzeczywistym, funkcje konserwacji predykcyjnej i kompleksowe narzędzia do raportowania, aby zapewnić kierownictwu fabryki przydatne informacje. 

Pierwsze 3 miesiące pracy odbędą się stacjonarnie, w biurze klienta w Łodzi. Po tym okresie będzie można zmienić tryb pracy na hybrydowy - 3 dni z biura, 2 dni zdalnie. Junior/Regular Fullstack Developer będzie częścią polskojęzycznego zespołu Klienta, w którym znajdują się eksperci, od których można się uczyć.


Oczekiwania

 • bardzo dobra znajomość języka C# i frameworku .NET oraz języka JavaScript,
 • udokumentowane komercyjne doświadczenie w pracy z tymi technologiami (co najmniej 2 lata),
 • znajomość dobrych praktyk programowania, 
 • swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Mile widziane:

 • znajomość języka Python.

Oferujemy:

 • Kontrakt biznesowy B2B.
 • Elastyczne godziny – dzień możesz rozpocząć między 7 a 10.
 • Kulturę organizacyjną opartą o dzielenie się wiedzą i feedbackiem.
 • Możliwość rozwoju Twoich kompetencji - szkolenia językowe, techniczne, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, udział w konferencjach na preferencyjnych warunkach.
 • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z benefitów takich jak: Karta MultiSport oraz platforma MultiLife, opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe.
 • Sprzęt niezbędny do współpracy.

Powiązane oferty