Przejdź do głównej zawartości
Do strony głównej Knowit

STANOWISKO

SOFTWARE DEVELOPMENT & ARCHITECTURE

Backend Java B2B

WARSZAWA

ŁÓDŹ

BYDGOSZCZ

Jesteśmy Knowit i w oparciu o skandynawską kulturę organizacyjną, zbudowaną na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności, razem tworzymy przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Nasze firmowe wartości w codziennej pracy tłumaczymy na grę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Swoimi softwarehouse’owymi mocami wspieramy naszych klientów w zrównoważonej transformacji cyfrowej.Obecnie prowadzimy rekrutację do nowego projektu.

Projekt:

Głównym celem projektu jest rozwój backendu, obejmujący mikrousługi w Javie, złożone struktury baz danych i SQL. Nasz zespół zajmuje się jednak również różnymi innymi technologiami.

Obecnie jesteśmy zaangażowani w kilka dużych projektów, w tym integracje z platformami fakturującymi, tłumaczenia sygnałów alarmowych i współpracę między naszymi dwiema platformami technicznymi i organizacjami.

Przykładowe zadania na tym stanowisku:

- Przejęcie odpowiedzialności za dopracowanie wymagań, projektowanie i dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań;
- Pomoc w testowaniu i pisaniu wymagań w razie potrzeby;
- Rozwijanie i optymalizacja kodu backendu pod kątem solidności, wydajności i skalowalności, zgodnie z najlepszymi praktykami i standardami kodowania;
- Współpraca z interesariuszami w celu zebrania i wyjaśnienia wymagań;
- Współtworzenie dokumentacji specyfikacji technicznych, przepływów pracy i procedur wdrażania;
- Wspieranie inicjatyw DevOps i utrzymywanie dostarczonych rozwiązań;
- Przeprowadzanie przeglądów kodu i dostarczanie konstruktywnych informacji zwrotnych współpracownikom w celu poprawy jakości kodu.

Oczekiwania:

  • Zaawansowana znajomość Java, struktur baz danych i SQL;
  • Biegła znajomość SpringBoot;
  • Zrozumienie technik mikrousług, w tym Docker i Kubernetes;
  • Doświadczenie z Argo CD i Ansible do ciągłego wdrażania i automatyzacji;
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje;
  • Wykształcenie informatyczne lub w pokrewnym kierunku.

Oferujemy:

  • Kontrakt biznesowy B2B;
  • Elastyczne godziny – dzień możesz rozpocząć między 7 a 10;
  • Kulturę organizacyjną opartą o dzielenie się wiedzą i feedbackiem;
  • Możliwość rozwoju Twoich kompetencji - szkolenia językowe, techniczne, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, udział w konferencjach na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z benefitów takich jak: Karta MultiSport oraz platforma MultiLife, opieka medyczna w LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe;
  • Sprzęt niezbędny do współpracy.

    Powiązane oferty